Hakkımda

                
"Bay-Kuş"
HAKKIMDA

 Meşgul olayım derken borsada zarar ettim, foreks de kaybettim derken yazmayı akıl edebildim üç dört yıl sonra. Ufak tefek şeyler karalamaya başladım. Yazma işinin çok farklı olduğunu fark etmiş oldum böylece ve araştırdım.
Başlangıçta bütün amacım kendime bir meşguliyet yaratmaktı. Gerçi hâlâ da aynı ama biraz değişti durum, virüs bulaştı galiba. Hastalanıyorum. Çünkü: yazma isteği oluşuyor çoğu zaman. Hele bir de okuyan olunca hevesleniyor insan, daha gayretli oluyor.


10 yorum:

 1. "Başlangıçta bütün amacım kendime bir meşguliyet yaratmaktı. Gerçi hala da aynı ama biraz değişti durum virüs bulaştı galiba. Hastalanıyorum. Çünkü: yazma isteği oluşuyor çoğu zaman. Hele bir de okuyan olunca hevesleniyor insan, daha gayretli oluyor." Bendede var abi o hastalık yazınca rahatlıyorum. 2 günü geçsin bir şey yazmadan kendimi huzursuz hissediyorum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba +Fakir Yazar, korkma artık; bağışıklık kazanmışsın. Yola devam. :)
   Sevgilerle hoşça kal.

   Sil
 2. Bu iş virüs gibi gerçekten bende mühendisim yıllarca çalıştım ama kendimi bildim bileli yazmak isterim arada yazarımda şanş eseri gazetede yer buldum kendime virüs yayılıyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. GAMZE AKCAN,

   ne güzel, aramıza hoş geldiniz. :)

   Sil
  2. Hoş bir meşguliyet bulmak, okumak ve yazmak. Blog yazarlarının ortak noktaları sanırım. (:

   Sil
  3. İyi olsun,
   evet genellikle öyle; biraz da taşmak belki de. :)

   Sil

Hoş geldiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.